Ünlü Yayınlar Logo
Anasayfa Hakkımızda

Hakkımızda

Ünlü Yayınlar olarak 1979’dan beri sınavlara hazırlanan öğrencilerin yanında olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu birikim ve heyecanla hazırlamış olduğumuz yayınlarımızı, modern öğrenme argümanlarını kullanarak her geçen gün geliştirmeye devam ediyoruz.

Yaygın ağı, güçlü kadrosu ve öğrenci merkezli eğitim anlayışı ile ilerlemesini sürdüren Ünlü Yayınlar kaliteli ve kapsamlı dokümanlarını öğrencilerinin hizmetine sunmaktadır. Özellikle öğrencilerine sağladığı yeniliklerle öne çıkan kurumumuz, 1999 yılında hazırladığı "Ünlü Digital" projesi ile Türkiye'de Üniversite hazırlık alanında bir ilki gerçekleştirmiştir. Şu an ise dijiogretmen.com teknoloji sitesi üzerinden güncel müfredatlı kitaplarımızın bulunduğu dijital kütüphaneye, öğretmene özel sunum destekli zenginleştirilmiş dijital kitaplara ulaşabilirsiniz.

dijiogretmen.com sitesi öğretmenlere ne sunuyor?
• Öğretmenlerimiz siteye üye olurken branşını seçip ve o branşa ait güncel müfredata uygun kitapların bulunduğu kütüphaneyi bilgisayarına, akıllı tahtaya; mobil marketlerden Diji Öğretmen uygulamasını indirerek mobil telefonlara veya tabletlere yükleyebilirsiniz.
• Açılan kütüphanenin raflarından branşınıza ait istediğiniz kitabı açabilirsiniz. Ekrana gelen dijital kitap üzerinde çeşitli renklerle çizim yapabilir, ders işlerken önemli gördüğünüz bir alanı ekranda büyütebilir, yaptığınız çizim ve işlemleri kaydedebilirsiniz.
• Zenginleştirilmiş kitap özelliklerini kullanarak sayfaların istediğiniz bir noktasına ses, fotoğraf, video veya flash içerikli veriler koyabilir; kitap sayfasının istediğiniz bir noktasına İnternet adresi tanımlayabilir böylece ders anlatımınızı zenginleştirebilirsiniz.
• Kütüphanemizde bulunan konu anlatımı kitaplarımızın slayt sunum dosyasına da kütüphanemizden ulaşabilirsiniz.

Ünlü Yayınlar olarak eğitime, öğretmenlere ve öğrencilere destek vermekten onur duyuyoruz.